Dlaczego warto?

Dieta, niezależnie od tego, jakiego jest rodzaju, nie musi być kojarzona z wyrzeczeniami i monotonnością. Odpowiednio skomponowana i urozmaicana, może na stałe stać się elementem naszego życia.
Catering dietetyczny PROviant.pl to nie tylko pięć posiłków dziennie, starannie zaplanowanych przez naszych dietetyków – to przede wszystkim usługa, która odpowiada na indywidualne potrzeby Klientów.

Nasz Szef kuchni z największą starannością dba o każdy szczegół przygotowywanych posiłków, ich smak a także ich formę podania. Największą uwagę przywiązuje do najwyższej jakość produktów z których przygotowywane są posiłki dla Ciebie.

W firmie PROviant dbamy o każdy szczegół. Smaczne posiłki codziennie będą dowożone w praktycznych, estetycznych opakowaniach.


Z pomocą naszych dietetyków ustalisz odpowiednią dla siebie, idywidualną dietę. Nie musisz martwić się o jej kaloryczność i kompozycję – my się tym zajmiemy, a Tobie pozostawimy satysfakcję i pozytywne doznania smakowe, jakie gwarantuje marka PROviant.pl.

Zamów zestaw próbny i przekonaj się sam.